KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13656109

nr 1365 6109

Georg Lagerstedt

(1892-1982), Sverige

Oljemålning, Stonehenge. Signerad Lagerstedt -55. Olja på duk, 45x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 december 2020
kl 19:30:02

7/12 18:07:35 1      Vinnande bud

Georg Lagerstedt

Läs mer om Georg Lagerstedt